JAN LABUDA

Do każdego projektu podchodzimy z dużym zaangażowaniem i kreatywnością. Staramy się zapewnić klientowi pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Doradzamy i rekomendujemy najlepsze rozwiązania w oparciu o nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie. W każdym przypadku najważniejsze jest wpasowanie się w Państwa poczucie estetyki oraz zaprojektowanie produktu tak aby ten w pełni spełniał wymagania funkcjonalne.

Naturalne materiały wysokiej jakości

W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania oraz korzystamy ze sprawdzonych materiałów od niezawodnych producentów. Mamy własny skład drewna, w którym materiał spokojnie leżakuje czekając na obróbkę. W efekcie nasze meble są bardziej odporne na spaczenia, pęknięcia, wilgotność, naprężenia, przebarwienia oraz innego rodzaju uszkodzenia wynikające z zastosowania materiałów o wątpliwej jakości.

 

Podczas pracy korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego oraz opieramy naszą pracę o wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy stolarzami, którzy wykonują swoją pracę z potrzeby i pasji od 45 lat. Polegając na wiedzy i doświadczeniu przekazywanym z pokolenia na pokolenia jesteśmy w stanie dostarczyć usługi, które wpasowują się w we współczesne wymagania rynkowe jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość bez kompromisów.”

 

Szeroka oferta

Oferujemy usługi stolarskie dopasowane do potrzeb klienta. Oznacza to, że realizujemy spersonalizowane projekty na produkty stolarskie. Z reguły są to zabudowy kuchenne oraz szafy. Jednak w przeciwieństwie do wielu zakładów stolarskich wykonujemy również nieco rzadziej zamawiane produkty takie jak stoły, krzesła, lady recepcyjne, komody lub pełne zestawy meblowe.

Zapraszamy do kontaktu – tel. 604 417 994

Główny obszar naszej działalności to województwo pomorskie. Jednocześnie współpraca jest możliwa również w innych regionach kraju oraz poza jego granicami.

Bardzo się cieszymy, że grono zadowolonych klientów doceniających jakość naszych wyrobów stale rośnie. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli również Państwo dołączycie do grona naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zaprezentowaną ofertą stolarstwa meblowego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 604 417 994.